Loading...
Hakkımızda

İngilizce Kursu, Dil Kursu, Yabancı Dil Kursu

Kariyer Burda

KARİYER BURDA /Avrupa Lisanları, ingilizce kursu, temelde birçok insanın en çok sorun yaşadığı yabancı dil konuşma speaking probleminin çözümüne yeni bir soluk getirmiştir. Kadıköy ingilizce kursu, olarak alışılan yöntemlerin aksine gramer, kitap, ödev alışkanlıklarını ortadan kaldırarak tamamen konuşma odaklı, Kadıköy en iyi ingilizce kursu, https://www.avrupalisanlarimerkezi.com/ Kariyer Burda, Kadıköy yabancı dil kursu tavsiye, noktasında üst sırlarda olan yoğun ingilizce kursları, programlarımıza ilave olarak, ucuz ingilizce kursları, gibi birden çok seçenekleri ile Türkiye’de yabancı dil eğitimi, alanda öncülük yapmıştır.


Ayrıca Almanca, Fransızca, İspanyolca gibi diller, iş kullanımından seyahatlere kadar birçok alanda konuşulan dillerden biri haline gelmiştir. Türkiye de ise yabancı dil öğrenmek isteyen kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor. Bu nedenle, yabancı dil kursu veren genel İngilizce kursu, eğitim kurumumuzda önem kazanmış bulunmaktadır.


Dünyanın ortak dili diyebileceğimiz, İngilizce günümüzde dünya genelinde en çok konuşulan dillerden biri haline gelmiştir. Konuşma ağırlıklı Kadıköy speaking club eğitimi, bu nedenle, yabancı dil öğrenmek isteyen birçok kişi için artık bir ihtiyaç haline gelmiştir. Ağırlıklı olarak ingilizce kursu veren kurumumuz Kariyer Burda/Avrupa Lisanları Yabancı Dil Kursu, olarak İstanbul un çeşitli yerlerindeki gerçek mekan şubelerimiz ve online eğitim sistemimiz ile Türkiyenin tüm bölgelerinde bu ihtiyaca cevap veren önemli eğitim kurumlardan biriyiz.


Yabancı dil kursları, eğitimlerimiz kişilerin öğrencilerin, yabancı dil eğitimi, konusundaki ihtiyaçlarına ve amaçlarına göre yapılandırılması gerektiğini düşünen KARİYER BURDA/Avrupa Lisanları Merkezi, İnteraktif sınıflarda uyguladığı, ingilizce speaking kursları, konuşma ağırlıklı ingilizce kursları, metotlarıyla iş insanları, öğrenciler, yöneticiler, ev hanımları ya da her yaştan her kişinin, ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır.


Kariyer Burda/Avrupa Lisanları Yabancı dil kursları, 1998 den günümüze kadar birçok kişinin ihtiyacını karşılayan önemli eğitim kurumlarından biridir. Yabancı dil öğrenmek, iş hayatından kişisel gelişime kadar birçok alanda bireylere avantaj sağlar.


Kariyer Burda/Avrupa Lisanları Şubelerimizde yaygın ve kapsamlı uzman öğretmenlerimiz eşliğinde öğrencilerimize en iyi  eğitimini sunmayı hedeflemekteyiz. Öğretmenlerimizin, yabancı dilin tüm ayrıntılarıyla ilgili bilgi sahibi olmaları ve öğrencilerimize seviyelerine göre ders planları hazırlayarak eğitimin her aşamasında eşlik etmeleri çok önemlidir.


Yabancı dil kurslarımızda, başlangıç seviye, orta seviye ve ileri seviye olmak üzere, her seviyedeki öğrencilerimize uygun programlar sunmaktayız. Ayrıca, online ve yüzyüze özel derslerimiz de bulunmaktadır. Öğrencilerimizin yoğun iş temposu ya da diğer planları nedeniyle normal ingilizce dil eğitimi, kurs programlarına katılamama durumunda özel derslerimiz ile birebir eğitim imkanı sunmaktayız.


Kariyer Burda / Avrupa Lisanları Merkezi, Dil Kursu olarak İstanbul da bulunan şubelerimiz


Bakırköy İngilizce Kursu,


Bağcılar İngilizce Kursu,


Gaziosmanpaşa İngilizce Kursu,


Kadıköy İngilizce Kursu, gerçek mekan şubelerimiz dışında,


Tüm Türkiye ye, Online ingilizce, uzaktan ingilizce eğitim, ihtiyaca yönelik eğitim programları ile hızlı ve etkili bir şekilde çözüme giderek gereksiz zaman kayıplarını da önlemektedir.


Avrupa Lisanları/Kariyer Burda Eğitim Kurumu Olarak Hedefimiz:


 


1- İnsana ve kaliteye yatırım yapmayı temel almak, kaliteye yatırım öncülüğünde verimli, becerikli insan yetiştirmek.


 


2- Disiplin kurallarını prensip edinen disiplini güler yüzlülüğüyle tamamlayan halkla ilişkileriyle öğrencileri sıcak bir atmosferde karşılamak.


 


3- Hızla gelişen teknolojinin getirdiği sürekli değişim ve gelişime dinamik eğitim kadrosu ile cevap vermek.

 


Ara

Yaz