Loading...
Upper Intermediate Seviyesi
Hemen Yabancı Dil Seviyeni Öğren

Upper Intermediate Seviyesi

Kariyer Burda/Avrupa Lisanları Dil Okulları, İngilizce Kursları

Upper-Intermediate seviyesi, "Üst orta" seviye, dilbilgisinde orta seviyenin biraz üzerinde bulunan bir aşamayı ifade eder. Bu aşamada öğrencilerin dil bilgisi ve iletişim becerileri genişletilir ve karmaşık cümleler kurmak, daha akıcı bir şekilde konuşmak veya yazmak gibi büyümeye ilerlemeye odaklanılır.

ÜCRETSİZ SEVİYE TESPİT SINAVINA KATIL: https://www.kariyerburda.com/seviye-tespit-sinavi

İşte orta üst düzeyde öğrenilen bazı konular:

Dilbilgisi: Upper-Intermediate seviyesinde, Üst orta düzeyde dilbilgisi kuralları daha karmaşık hale gelir. Bu seviyede zamirler, fiillerin zamanları, sıfatlar, zarflar, bağlaçlar ve özel yapılara odaklanılır. Yüksek seviye cümle yapıları, doğru zaman kullanımı ve cümlelerin çeşitlendirilmesi hedeflenir.

Kelime dağarcığı: Upper-Intermediate, Üst ara seviyede kelime dağarcığı genişletilir. Yeni kelimeler öğrenilir yada daha spesifik cümleler vyae ifadeler öğrenilir. Öğrenciler kelime köklerinin anlamı üzerine çalıştırılır ve kelime kullanımı geliştirilir.

Hızlıca bilgi almak için: https://api.whatsapp.com/send/?phone=905539015230&text=Merhaba&type=phone_number&app_absent=0

Okuma becerileri: Upper-Intermediate seviyede, daha karmaşık metinler okunur veya anlaşılır. Okuma becerileri geliştirilirken, tanıma, çeviri yapma, anlam çıkarma, ana fikri belirleme ve ayrıntıları anlama gibi beceriler de kazanılır.

Yazma Becerileri: Upper-Intermediate, Üst orta düzeyde yazma becerileri geliştirilir. Öğrenciler, daha uzun ve karmaşık cümlelerle yazılar oluşturmayı öğrenirler. Makaleler, mektuplar gibi farklı türlerde yazma pratiği yapılır. Yazıları daha iyi organize etmek, ifade etme veya akıcı bir şekilde kullanması hedeflenir.

Ayrıca bakabilirsiniz: https://www.kariyerburda.com/seviye-icerik/advanced-5

Dersler: Upper-Intermediate, Üst orta seviyede, daha akıcı yada doğal bir şekilde konuşma teknikleri geliştirilir. Kapsamlı konular hakkında konuşma yapılır, öğrenciler, sınıf arkadaşları ve öğretmenler ingilizce speaking şeklinde tartışmalara katılırlar. Daha iyi telaffuz etme, kelime dağarcığını etkili bir şekilde kullanma ile birlikte anlaşılır bir şekilde ifade etme becerileri üzerinde çalışılır.

Bu becerilerin tamamı, dil öğreniminde öğrencilerin dilin daha derin ve karmaşık eğilimi anlamasını veya kullanmayı sağlamayı amaçlar. Upper-Intermediate, Üst orta seviye, ileri seviyelere hazırlık aşaması olarak da görülebilir.

Ayrıntılı Bilgi İçin: İstanbul un çeşitli İlçe merkezlerindeki

Bakırköy dil okulları ingilizce kursu,

Bağcılar dil okulları ingilizce kursu,

Gaziosmanpaşa dil okulları ingilizce kursu,

Kadıköy dil okulları ingilizce kursu, şubelerimizde bulunan uzman eğitmen ve akademik eğitim kadromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Eğitim - Hemen Ön Bilgi Alın


Ara

Yaz