Loading...
Beginner Seviyesi
Hemen Yabancı Dil Seviyeni Öğren

Beginner Seviyesi

Beginner (başlangıç)  seviyesidir. Günlük basit kelime bilgilerinden oluşmaktadır. Bir üst seviyeye yükselmek için donem içi veya dönem sonu yapılacak sınavda başarılı olmanız gerekmektedir. Seviye bitirme sınavı dil bilgisi, yazma, okuduğunu anlama, dinleme ve konuşma kısımlarından ayrı ayrı olup ortalama bir başarı sağlanmalıdır. Bu başarıyı elde etmeyen öğrenciler bir üst düzeye geçmezler.

ÜCRETSİZ SEVİYE TESPİT SINAVINA KATIL: https://www.kariyerburda.com/seviye-tespit-sinavi

Tekrar baştan başlamalıdır.

Kariyer Burda/Avrupa Lisanları Yabancı dil kursları olarak sizlere

Başlangıç​​seviyesi (beginner) İngilizcede, İngilizce öğrenme hedefi olan yeni başlayan öğrenciler için temel bir seviyedir. Her yaştan öğrenciler başlangıç​​seviyesinde, temel İngilizce gramer öğrenmeyi, kelime dağarcığını ve dilin temel yapılarını öğrenirsiniz. Bu seviyede, basit cümleleri kurabilir, kendinizi tanıtabilir, günlük yaşamla ilgili basit konuşmalar yapabilir ve basit yazılı metinleri anlayabilirsiniz.

Başlangıç​​seviyesi İngilizce, dil öğrenme yolculuğunuzun temel bir taşıdır. İngilizceyi daha yüksek seviyede öğrenmek ve iletişim becerilerinizi geliştirmek için bu temel bilgiye ihtiyaç duyarsınız. İngilizce, dünya çapında bir iletişim aracı olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. İyi bir başlangıç ​​düzeyi İngilizce, farklı kişilerle etkileşim kurmanıza, yabancı dilde yazılmış kaynaklara ulaşmanıza ve küresel iş imkanlarına açık olmanıza yardımcı olabilir.

Ayrıca lisan öğrenmek, genel olarak öğrenme becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir. Dil öğrenme süreci, beyin gelişimini artırır, hafızayı korur, problem çözme yeteneklerinizi geliştirir ve analitik düşünmeyi geliştirir.

Kariyer Burda/Avrupa Lisanları Dil Okulları olarak bizim düşüncelerimiz,

Ayrıca bakabilirsiniz: https://www.kariyerburda.com/seviye-icerik/elementary-1

Başlangıç​​seviyesi İngilizce, daha ileri seviyelere geçmek için sağlam bir temel oluşturur. İngilizce dilinde güven kazanmanızı ve dil becerilerinizi geliştirmenizi sağlar. İleriye yönelik hedefler, iş dünyası, akademik kullanımlar veya kişisel ilgi alanlarınızda daha fazla imkana ulaşma fırsatı elde edebilirsiniz.

Sonuç olarak, başlangıç ​​düzeyi İngilizce, İngilizceyi yeni başlangıçlar için önemli bir adım olarak değerlendirebilirsiniz. Bu noktada edineceğiniz temel bilgiler, sizlere daha ileri seviyelere ilerlemeniz ve İngilizceyi etkili bir şekilde kullanmanız için temel oluşturacaktır.

Bu başlangıç seviyesi daha önce yabancı dil eğitimi almamışlar veya yabancı dili İngilizce olmayanlar için başlangıç seviyesidir, gramer bilgisi olmayan ya da çok az bilgiye sahip öğrenciler içindir. İngilizcenin basit ve temel konuları olan tanışma, selamlaşma, kişisel bilgiler verme, basit cümleler yada sorular oluşturma tekniklerinin öğretimi amaçlanır.

BU AŞAMADA; Öğrenciler başlangıç konuları üzerinde yabancılarla günlük konuşmalar yapabilir, basit cümleler kurarak yazı yazabilirler ve okuyabilirler.

Ayrıntılı Bilgi İçin:

Bakırköy Yabancı Dil İngilizce Kursu,

Bağcılar Yabancı Dil İngilizce Kursu,

Gaziosmanpaşa Yabancı Dil İngilizce Kursu,

Kadıköy yabancı Dil İngilizce Kursu, şubelerimizdeki uzman eğitmen ve akademik eğitim kadromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Eğitim - Hemen Ön Bilgi Alın


Ara

Yaz