Loading...
Almanca Kursu
Hemen Yabancı Dil Seviyeni Öğren

Almanca Kursu

Genel Almanca eğitimimizde toplam 6 Kur bulunmaktadır. Dersler alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

Öğretmenlerimiz ağırlıklı başlayan derslerle orantılı bir şekilde kur yükselişinide  arttırmaktadır. Daha önceden Almanca bilgisi olan öğrenciler seviye belirleme sınavının ardından uygun sınıflara yerleştirilmektedir. Seviye belirleme sınavımız yazılı ve sözlü iki aşamadan oluşmaktadır. Ücretsiz olarak yapılan bu sınav için kayıt şartı yoktur. 


1. Seviye      Grundstufe-1

Bu eğitim sonunda: Basit konuşmalar yapabilecek, duyduğunuz ve okuduğunuz basit cümleleri anlayabileceksiniz. 


2. Seviye      Grundstufe-2 

Bu eğitimsonunda: Yazılı ve sözlü günlük ifadelerin büyük bir kısmını anlayabilecek ve genel konuşma ortamlarına girebileceksiniz. 


3. Seviye       Mittelstufe-1

Bu eğitim sonunda: Kendinizi kolaylıkla ifade edebilecek ve kimseye ihtiyaç duymadan kültürler arası iletişime geçebileceksiniz.


4. Seviye        Mittelstufe-2 

Bu eğitim sonunda: Uluslararası üst düzey yazışmalar yapmaya başlayabilecek, akademik çalışmalara katılabileceksiniz. Çeşitli sertifika programlarına katılmaya hazır hale geleceksiniz.


5. Seviye        Mittelstufe-3 

Eğitim sonunda: İleri seviyede yabancı dil bilgisine ulaşmış olacaksınız. Artık uluslararası konferanslara konuşmacı olarak da katılabileceksiniz. Bu noktadan sonra özel amaçlı çalışmalar yapabilirsiniz.


6. Seviye           Aufbaukurs 

Eğitim sonunda: Almanya ya da Avusturya’daki üniversitelere geçiş yapmak yada destekleyen üniversitelerde master yapmak isteyen öğrencilerin, Genel Almanca programımızı tamamladıktan sonra, almaları gereken bir eğitimdir.

Ücretsiz Eğitim - Hemen Ön Bilgi Alın


Ara

Yaz