Loading...
Sizi Arayalım
İngilizce Kurumsal Programlar, Şirketlere İngilizce Kursu Eğitimi
Hemen Yabancı Dil Seviyeni Öğren

İngilizce Kurumsal Programlar, Şirketlere İngilizce Kursu Eğitimi

İstanbul İngilizce Kursu, Dil Kursu, Yabancı Dil Kursu

Bütün programlarımız İngilizce’nin etkin kullanılması odaklı olarak hazırlanır.


Bu nedenle, Kariyer Burda/AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ öğrencileri:


– Öğrendikleri dili kullanırken daha çok kendine güvenir;

– Daha doğru ve akıcı konuşurlar;

– Toplantılarda da yazılı iletişimde ve etkin e-posta trafiği yönetmede oldukları kadar başarılıdırlar;

– Kelime dağarcıkları daha geniştir ve dilin yapısıyla ilgili farkındalıkları daha yüksektir;

– Kültürel farkındalıklarının daha yüksek olmasından dolayı, farklı kültürlerden insanlarla iş yapma konusunda daha başarılıdırlar.


KURUMSAL PROGRAMLARININ KATILIMCI PROFİLİ

AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ Program katılımcılarının %70’i ya geleceğin üst düzey yetkilisi olma yolunda hızla yükselen bir grafik takip eden ya da zaten üst düzey yetkili olarak önemli görevler üstlenmiş kişilerdir.


Mümkün olan en kısa sürede (1-3 günlük çalışmalar) İş İngilizcesi konusunda faydalı bazı dil ve konu bazlı bilgiyi alıp mevcut bildiklerine ekleyerek kısa süreli amaçlarını gerçekleştirme arzusunda olan, en az ( Intermediate ) İngilizce düzeyine sahip Üst Düzey İş İnsanları ve/veya Geleceğin Üst Düzey adayları için hazırlanan kısa programlar.


Program içeriği, seminerin yapılacağı konuyla ilgili canlandırma, taklit ve kontrollü tartışmalar ile kullanılması vak’a çalışmaları yapılarak gerçekleştirilir. Çoğu seminerde, başlangıçta ve bitişte yapılan çalışmalar video kaydına alınmak suretiyle katılımcıların kendi performanslarındaki gelişimi gözlemlemesine olanak sağlanır. Programlarda verilen bilgiler güncel, pratik, gerçekçi, kullanışlı ve hedeflenen amaçlara doğrudan ulaşmayı sağlayacak türdendir.

Detaylı bilgi için: Bakırköy İngilizce Kursu, Bağcılar İngilizce Kursu, Gaziosmanpaşa İngilizce Kursu, Kadıköy İngilizce Kursu, Şubelerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Eğitim - Hemen Ön Bilgi Alın


Ara

Yaz